Tvorba, správa a údržba firemních webových stránek,
registrace domény, webhosting.
Odry v zimě

Katalogy

Po spuštění firemních webových stránek na Internetu, je nutno zajistit zviditelnění Vašich webových stránek. Jedna z hlavních metod je registrace do katalogů.

Podrobnější informace o tom jak a proč registrovat Vaše webové stránky, včetně dalších zajímavých informací, najdete na tomto odkazu:

Co jsou katalogy 

 

 


Skip Navigation LinksTitulní stránka -> Tvorba www stránek

Tvorba webových stránek

Pro reklamní a propagační účely Vaší firmy vytvoříme Vaše firemní webové stránky, které umístíme na internetu. Webové stránky obsahují informace týkající se nabídky Vaši firmy v oblasti výrobků a služeb.

Webové stránky vytváříme na nejnovější internetové technologií ASP.NET. Tato technologie nabízí využití všech moderních způsobů komunikace na internetu. Stránky, které si právě prohlížíte, jsou vytvořeny na platformě ASP.NET.

Náplň jednotlivých webových stránek například - O firmě, kontaktní informace, výrobní program, katalog výrobků, nabídka služeb, odbornost a kvalita, obory působnosti, ekonomické informace, reference, realizace,  ap.

Základem webových stránek je kvalitní informačně hodnotný text, který dodá návštěvníkovi všechny potřebné technické i obchodní informace. Zejména takové informace, které potřebuje k rozhodnutí, aby se na Vaši firmu se svým požadavkem obrátil.

Text musí být srozumitelný, stručný, přehledný a zacílený na vybrané skupiny zákazníků. Informační hodnota textů se musí podřídit tomu, co potencionální zákazník hledá a chce vědět, jaké informace pro své další rozhodování potřebuje. Které informace povedou zákazníka k zájmu o uzavření obchodu.

Cílem je vytvořit srozumitelné, na ovládání lehce přístupné a přehledné webové stránky, kde návštěvník získá všechny potřebné informace o Vámi nabízeném  výrobku, nebo službě.

Výsledek by měl být takový, že zákazník se na Vás obrací již se specifikovaným požadavkem, vše je mu jasné a chce s Vámi uzavřít obchod.

 Struktura, počet a velikost webových stránek je dána Vaší aktuální potřebou a může být v budoucnosti aktualizována i rozšiřována tak, aby plnila Vaše potřeby při komunikaci se zákazníkem po Internetu. Ve smluvních podmínkách se zavazujeme na požádání zajistit potřebnou aktualizaci Vašich firemních webových stránek.

Webové stránky vytváříme podle pravidel SEO a SEM, která určují a doporučují základní přístupy při tvorbě webových stránek.

Nabízíme rovněž celoroční servis na správu a údržbu Vašich firemních webových stránek, který zahrnuje - archivaci zdrojových a aktuálních dat, měsíční kontroly, drobné textové úpravy a doplnění, potřebné aktualizace.

Aktualizaci dat Vašich webových stránek provádíme podle potřeby na základě vámi zaslaných a schválených materiálů E-mailem.

V rámci naší nabídky Vám zajistíme webhosting a registraci domény.

 

Tvorba: František Kokoř - KODEO Odry, tvorba a správa firemních webových stránek. http://kodeo.cz

Aktualizováno: 2.1.2022

Skip Navigation LinksTitulní stránka -> Tvorba www stránek