Tvorba, správa a údržba firemních webových stránek,
registrace domény, webhosting.
Odry v zimě

Katalogy

Po spuštění firemních webových stránek na Internetu, je nutno zajistit zviditelnění Vašich webových stránek. Jedna z hlavních metod je registrace do katalogů.

Podrobnější informace o tom jak a proč registrovat Vaše webové stránky, včetně dalších zajímavých informací, najdete na tomto odkazu:

Co jsou katalogy 

 

 


Skip Navigation LinksTitulní stránka -> Aktualizace a správa

Aktualizace, údržba a správa webových stránek

Tak jako každá věc, kterou si pořídíte, tak i Vaše firemní webové stránky potřebují svou péči a Vaši pozornost. Publikováním na internetu skončí první část tvorby webové prezentace a začíná provoz. Zde je nutné si uvědomit, že Vaše firemní webové stránky jsou vstupní informační bránou do Vaší firmy. Proto je třeba každou změnu, nový výrobek, nebo službu ihned prezentovat na Vašich firemních webových stránkách.

K tomuto účelu nabízíme buď aktualizace na požádání, nebo roční servis, který kromě archivace zdrojových a aktuálních dat zajišťuje i kontrolu a potřebné aktualizace.

Aktualizaci dat Vašich firemních webových stránek provádíme podle potřeby na základě vámi zaslaných a schválených materiálů E-mailem.

 

Tvorba: František Kokoř - KODEO Odry, tvorba a správa firemních webových stránek. http://kodeo.cz

Aktualizováno: 2.1.2022

Skip Navigation LinksTitulní stránka -> Aktualizace a správa